آموزش یک غذای من درآوردی، فوری و جالب!

شام سبک، بهترین انتخاب برای شب ها می باشد. شامی سبک و خوشمزه و البته ساده و بی‌دردسر. درست مثل غذاهای ابتکاری که با کمی خلاقیت از خود خاطره‌ای خوش به‌جا می‌گذارند.

غذاهای ساده‌ای که با همان مواد همیشگی اما با کمی تغییر و ابتکار رنگ و بوی جدیدی پیدا می‌کنند و به نام شما ثبت می‌شوند؛ مثلاً می‌توانید برای شام پیتزا درست کنید و از خوردن آن لذت ببرید؛ اما پیتزایی که تابه‌حال نخورده‌اید یا می‌توانید شام سیب ‌زمینی شکم پر بخورید، سیب‌زمینی شکم پری که خودتان کشفش کرده‌اید. به این می‌گویند غذای من‌درآوردی خوشمزه و فوری.

آموزش یک غذای من درآوردی، فوری و جالب!

1. برای درست کردن این پیتزای خوشمزه و من درآوردی کار سختی ندارید. اگر حوصله هم ندارید با خمیر پیتزای آماده می‌توان کار را راه انداخت. پس تا اینجای کار باید خمیر پیتزا داشته باشید. پنیر پیتزا هم لازم است.

2. حالا یک پیمانه نخود فرنگی هم می‌خواهید. دو قاشق غذاخوری گردوی خشک هم داشته باشید خیلی عالی است. زرشک هم باشد که دیگر جمعشان جمع می‌شود.

3. پیاز و سیر هم که همه غذاها را خوشمزه می‌کنند. چند برگ اسفناج هم باشد اتفاق خوبی است.

4. حـالا هـمه موادتان را درون مخلوط‌کن بریزید. از این راحت‌تر هم مگر می‌شود؟

5. خمیر پیتزا را درون سینی فر قرار دهید و بعد شروع کنید به ریختن مواد. سبزی‌ها له‌شده را خیلی مرتب روی نان پیتزا پهن کنید.

6. حالا اگر کمی تره‌فرنگی دارید روی موادتان بریزید و در آخر هم پنیر پیتزا را بریزید و برای 10 دقیقه در فر با دمای 180 درجه سانتی گراد بگذارید.

تهیه وگردآوری : گروه غذای فرنگی پرداد / منبع : هانی شف

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه