افرادی که در سن بالا مشهور شدند,افراد مشهور,افراد موفق,افرادی که در سن بالا مشهورشدند,افراد مشهور و موفق,افراد مشهور دنیا,افراد موفق جهان,اینفوگرافی افراد موفق

ایران مطلب : شاید جالب باشد بدانید تعدادی از افراد مشهور و موفق دنیا که نام آنها در تاریخ ماندگار شده است، در دهه های دوم، سوم و حتی هفتم زندگی خود وارد مسیر موفقیت شده اند. درست آن زمانی که بیشتر مردم از ایجاد تحول در زندگی دست می کشند و روند عادی و همیشگی را در پیش می گیرند، برخی افراد همانند ناصر خسرو، دچار انقلاب درونی می شوند و چرخه زندگی آنها، می چرخد و موفقیت و جاودانگیِ نام برایشان باقی می ماند.

احتمالا داستان زندگی ناصرخسرو، شاعر و نویسنده درجه اول ادبیات فارسی که در فلسفه و حکمت نیز دست داشته است و آثار او از گنجینه‌های ادب و فرهنگ ما محسوب می شود را شنیده اید. او در سن چهل سالگی در ادامه خوابی که می بیند، از می‌خواری دست می کشد و به فلسفه و شعر و عرفان روی می آورد.

در این مطلب، تصویرسازی هنرمندی به نام «آناستازیا بروکو» را برایتان انتخاب کرده ایم که به صورت اینفوگرافی برخی از این افراد را به ما معرفی کرده است. از جمله این سرشناسان می توان به جی.کی.رولینگ، وینست ون‌گوگ، جولیا چایلد و ... اشاره کرد.

•    رنگ فیروزه ای: پیش از یادگیری

•    بنفش: آغاز یادگیری

•    زرد: طول مدت موفقیت

افراد مشهور,افراد موفق

منبع : bartarinha.ir
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه