این فست فود خوشمزه برای کودکان ضرر ندارد! + آموزش

بچه ها معمولا عاشق غذاهای فست فودی هستند به خصوص غذاهایی که پنیر پیتزا هم داشته باشد. با توجه به این که همه ما می دانیم فست فودها برای سلامت بچه ها مضرند و معمولا سعی می کنیم بچه ها را از این غذاها دور کنیم و با خوردن این غذاها توسط بچه ها مخالفیم، بهترین کار این است این مدل غذاها را خودمان در خانه برای فرزندانمان درست کنیم. یکی از این فست فودها، ساندویچ تن ماهی است که بچه ها با یک بار امتحان کردنش، طرفدارش می شوند.

مواد لازم برای 4  عدد ساندویج :

1 قوطی کنسرو تن ماهی
2 ق س ذرت پخته
4 عد د نان ساند ویچی کوچک
1 ق س سس مایونز
2 ق س پنیر پارمسان رند ه شد ه
1 عد د هویج
4 /1 پیمانه کاهوی خرد شد ه
2 عد د گوجه فرنگی کوچک
به میزان لازم نمک

این فست فود خوشمزه برای کودکان ضرر ندارد! + آموزش

طرز تهیه:

1. برای درست کردن این فست فود سالم و خوشمزه کنسرو تن ماهی را در یک قابلمه حاوی آب قرار داده، آن را روی حرارت بگذارید.  بیست دقیقه بعد از جوش آمدن آب، قابلمه را از روی حرارت بردارید و کنسرو را زیر آب سرد بگیرید تا بتوانید به راحتی در آن را باز کنید. بعد از اینکه در کنسرو را باز کردید، مواد داخل آن را داخل یک کاسه مناسب بریزید.

2.  فر را با دمای 180 درجه سانتی گراد روشن کنید تا گرم شود. وسط نان ساندویچی ها را باز کنید، سپس آنها را داخل سینی فر قرار دهید.

3.  سس مایونز و ذرت پخته را داخل کاسه ای که تن ماهی را در آن ریخته بودید بریزید و آنها را خوب با هم مخلوط کنید. در صورت نیاز کمی نمک هم بزنید. حالا از مواد، داخل نان ها بریزید. پنیر رنده شده را هم روی مواد بریزید و سینی را به مدت 6-5 دقیقه داخل فر قرار دهید تا پنیر کاملا آب شود.

4. در نهایت وقتی ساندویچ ها کمی خنک شدند، آنها را با کاهو، هویج و گوجه فرنگی تزیین کرده  سرو کنید.

تهیه و گردآوری‌ : گروه آشپزی پرداد / منبع :‌ نی نی بان

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه