با این فوت و فن بوتاکس طبیعی داشته باشید

بوتاکس فرایندی است که خطوط ریز و عمیق صورت را با تزریق ژل پر میکنند و عضلات پوست دچار فلج می‌شود. اگر دوست ندارید بوتاکس را انجام دهید , این چند فوت و فن را برای بوتاکس خانگی انجام دهید.

 300012091

تحریک کلاژن سازی با استفاده از محصولات موضعی در خانه و انتخاب شیوه زندگی مناسب کمک می‌کند تا پوست قدرت، استقامت و حجم خود را حفظ کند در این مقاله بهترین غذاها برای بازگرداندن، بازسازی و تعمیر کلاژن آسیب دیده برای جوان سازی پوست و ضد پیری بیان می‌شود.

کلاژن یکی از مهم ترین پروتئین‌های بدن است که باعث انسجام و استحکام تمامی‌اعضای بدن به خصوص پوست می‌شود.

با بالا رفتن سن و ورود به دهه ۳۰ سالگی به تدریج از تولید کلاژن کاسته می‌شود و فرد دچار افتادگی پوست و همچنین چین و چروک می‌شود.

بررسی‌ها نشان می‌دهند، نور آفتاب، الودگی‌ها، استرس، چاقی و دود سیگار از جمله عواملی هستند که به کلاژن سیب می‌زنند پس اگر می‌خواهید جوان بمانید باید سیگار را ترک کنید.

گوجه فرنگی و فلفل قرمز، شاتوت و تمشک و سایر میوه‌های قرمز رنگ از آنتی اکسیدانی به نام لیکوپن برخوردار هستند که به طور طبیعی عمل کلاژن سازی را در پوست انجام می‌دهند.

برای آنکه پوست سفت تر و سالم تر به نظر برسد روغن بذر کتان را باید در بین مواد غذایی خود بگنجانید.این مواد غذایی خشکی پوست را کاهش می‌دهند و باعث افزایش کلاژن سازی در پوست می‌شوند.

منبع: http://www.tak-roj.ir

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه