تغییر رنگ نوشابه‌های کوکاکولا,کوکاکولا,رنگ کوکاکولا,تغیر رنگ کوکاکولا,نوشابه هایی سیز رنگ,نوشابه‌های کوکاکولا ,کوکاکولا سبز شد,عنصر شیرین‌کننده نوشابه,نوشابه رژیمی

ایران مطلب : نوشابه‌های کوکاکولا را همیشه با برچسب‌های قرمز دیده ایم، اما این بار این برند خوشمزه، نوشابه هایی با رنگ سبز عرضه کرده است که Coca-Cola Life نام دارد. این نوشابه، کم‌شکر و رژیمی است و رنگ سبز هم نوعی تبلیغ برای همین موضوع است.

کوکاکولا,رنگ کوکاکولا,تغیر رنگ کوکاکولا

در حال حاضر، نوشابه «زندگی» (Life) در شیلی و آرژانتین عرضه شده است. از آوریل سال آینده نیز در استرالیا عرضه خواهد شد. این نوشابه، یک‌سوم شکر کمتر از نوشابه‌های معمولی دارد و کالری آن به جای 139، 89 است.


کوکاکولا,رنگ کوکاکولا,تغیر رنگ کوکاکولا

عنصر شیرین‌کننده این نوشیدنی، عصاره برگ stevia است که گیاه بومی آمریکای جنوبی است. برگ‌های stevia حدود 200 تا 300 بار شیرین‌تر از قند و شکرهای معمولی است. کمپانی Sprite سال هاست از این شیرین‌کننده طبیعی در تولید نوشیدنی های خود استفاده می کند.


کوکاکولا,رنگ کوکاکولا,تغیر رنگ کوکاکولا

با اینکه کارشناسان سلامتی بر تولید محصولات سالم  تاکید بسیاری دارند، اما حذف قند تنها راهکار نیست. این نوشابه ها همچنان رنگ خوراکی، کافئین و اسید فسفریک دارند و با اینکه میزان قندشان کاهش یافته است، اما 19 درصد از قندی که یک انسان باید در طول روز مصرف کند را در خود دارند.

منبع : bartarinha.ir
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه