خرید چه کفش هایی برای تابستان مناسب است؟

سرویس زیبایی جوان ایرانی؛ بخش لباس:

کفش های ورزشی و کتانی را در این فصل به کل فراموش کنید چرا که تنها به مانند اجاق های زودپز پای شما را نابود می کنند. اگر کفش رسمی می خواهید می تواند از چنس های چرمی یا پارچه ای استفاده کنید.

 

 

خرید چه کفش هایی برای تابستان مناسب است؟ - تصویر 1

کفش های ورزشی و کتانی را در این فصل به کل فراموش کنید چرا که تنها به مانند اجاق های زودپز پای شما را نابود می کنند. اگر کفش رسمی می خواهید می تواند از چنس های چرمی یا پارچه ای استفاده کنید.

 

گرمای تابستان باعث می شود تا نحوه پوشش نیز کمی تغییر داشته باشد و استفاده از لباس های نخی افزایش می یابد. استفاده از کفش های تابستانی نیز یکی از مهمترین نکاتی است که در این فصل باید در نظر داشته باشید اما چه کفشی برای تابستان می تواند مفید باشد.

 

1** اولین نکته در فصل تابستان انتخاب کفش هایی است که باید کاملا اندازه پای شما باشد چرا که پس از مدتی به علت گرمی هوا بازتر میشوند و راحت تر با آن قم خواهید زد. انتخاب کفش های کمی گشاد هم باعث بدقواره شدن کفش بعد از مدتی می شود.

 

2** کفش های ورزشی و کتانی را در این فصل به کل فراموش کنید چرا که تنها به مانند اجاق های زودپز پای شما را نابود می کنند. اگر کفش رسمی می خواهید می تواند از چنس های چرمی یا پارچه ای استفاده کنید.

 

 

3** به غیر از کفش های رسمی که به هر حال نیاز به آن ها در تابستان هم دیده می شود می توانید از کفش های تابستانی یا صندل ها استفاده کنید. کفش های تابستانی باید دارای منفذهایی باشند که هوا را به پای شما می رسانند.

 

 

4** برای انتخاب صندل به غیر از زیبایی به کاربردی بودن آن نیز دقت کنید. برخی صندل ها بیشتر شبیه به دمپایی می مانند و بهتر است از انتخاب آن ها پرهیز کنید. صندل هایی را انتخاب کنید که کاملا در پای شما قرار بگیرند و بندی برای پشت پا داشته باشند.

 

 

5** صندل ها نیز می توانند از جمنس چرم باشند همچنین در هنگام خرید به ارتجاع پذیر بودن آن ها دقت کنید. تابستان فصل قدم زدن و راه رفتن است پس باید کفشی مناسب را به پا داشته باشید که باعث خستگی نشود.

 

منبع: مشرق نیوز+ 3
- 0

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه