دیابت را در خانه درمان کنید

diabetes2

دیابت را در خانه درمان کنید
همه شما درباره دیابت می دانید ، یکی از نکاتی که می بایست درباره دیابت بدانید این است که این بیماری کاملا قابل کنترل است و با بعضی از درمان های خانگینیز میتوان آن را کنترل کرد.
برگ انجیر: برگ انجیر بهترین درمان شناخته شده برای دیابت است، اما کاربردهای بسیار دیگری نیز دارد. برگ انجیر جزو داروهای خانگی برای درمان دیابت، برونشیت، زگیل تناسلی، سیروز کبدی، فشار خون بالا، مشکلات پوستی و زخم به شمار می‌رود. از برگ انجیر آن‌طور که باید استفاده نمی‌شود.از شیره درخت انجیر نیز استفاده های زیادی می‌شود. عصاره یا ضماد آن باید فورا استفاده شود و روزانه ساخته شود. برگ انجیر خواص ضد دیابتی دارد. هنگام استفاده از برگ انجیربه انسولین کمتری نیاز است. مریض دیابتی باید عصاره را با صبحانه، به صورت ناشتا میل کند. برگ انجیر را در آب تصفیه شده بجوشانید و آن را به عنوان چای بنوشید.
سیاه دانه: سیاه دانه درمانی برای همه بیماری‌ها به جز مرگ شناخته شده است و درمانی معجزه آساست. از آکنه گرفته تا سرطان پانکراس و پزشکان در مورد نتایج استفاده از آن در حال بحث و گفت‌وگو هستند. این درمان بیش از ۲۰۰۰ سال استفاده شده است.به مدت هفت روز، ۶ قاشق چای خوری از روغن سیاه‌دانه استفاده کنید. آن را در سه زمان مختلف از روز استفاده کنید. سپس ۲ قاشق چای خوری در صبح و ۲ قاشق در شب به مدت ۴ روز استفاده کنید. سپس، ۲ قاشق چای‌خوری از روغن به مدت دو روز استفاده کنید. مقدار زیادی آب در صبح بنوشید و مالش روغن به سراسر بدن را به مدت ۱۰ روز ادامه دهید. شما باید روغن را با آب میوه مخلوط کنید. اگر اثری از بهبودی ندیدید آن را ادامه دهید.درمان دیگر برای دیابت این است که نصف فنجان سیاه‌دانه که گرم شده است را با نصف فنجان آب دانه شاهی (دانه خردل را نیز می‌توان جایگزین کرد) و یک چهارم فنجان پوست انار را در یک مخلوط کن، مخلوط کرده و ۱/۸ فنجان شاه تره اضافه می‌کنیم. هر روز یک قاشق چای‌خوری از آن‌را می‌‌خوریم. یک ساعت قبل از خوردن این، یک قاشق چای خوری از روغن سیاه دانه را می‌خوریم، این کار را برای حداقل یک ماه ادامه می‌دهیم.
شنبلیله: ۵ تا ۳۰ گرم با هر وعده غذایی و یا تا ۹۰ گرم در روز مصرف شود. بیش از ۱۰۰ گرم مصرف نکنید زیرا باعث ناراحتی معده و حالت تهوع خواهد شد.داروهای دیگر را نباید همزمان با شنبلیله مصرف کرد. حداقل یک ساعت بعد از آن و دو ساعت قبل از مصرف شنبلیله داروی دیگری مصرف نکنید. اسهال و نفخ ،عوارض جانبی شایع شنبلیله می‌باشد.
دارچین: دارچین مدت طولانی به عنوان منبعی خوب برای درمان دیابت گزارش شده است. مطالعه ای در سال ۲۰۰۳ توسط خان و همکاران انجام شد، که در آن ۶۰ نفر در گروه مورد آزمایش قرار گرفتند و به یک سوم از گروه، دارونما داده شد. نتایج پایانی بسیار چشمگیر بود و سلامت کلی گروه با قند پایین‌تر از ۱۸ درصد، افزایش یافته بود. کلسترول LDL و تری گلیسیرید نیز کاهش یافته بود. همه افراد هیجان زده بودند و به استفاده از دارچین مشتاق بودند. دارچین در غشای سلولی همانند انسولین عمل می‌کند، در نتیجه نیاز شما به انسولین را فورا پایین می‌آورد.

برچسب ها:خواص برگ انجیر, درمان خانگی دیابت, درمان دیابت, دیابت
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه