ساخت اسکوتر, ساخت اسکوتر جالب, اسکوتر جالب, اسکوتر جالب لکسوس, اسکوتر لکسوس, لکسوس, عکس لکسوس, خودرو لکسوس, شرکت لکسوس, خودرو جدید لکسوس

ایران مطلب : لکسوس یک از شرکت های خودروسازی بسیار معروف که در عرصه تولید خودروهای باکیفیت و همچنین گران قیمت شناخته شده است. خودروهای این شرکت اکثرا دارای آخرین فناوری ها و همچنین نهایت راحتی هستند.

ساخت اسکوتر, ساخت اسکوتر جالب, اسکوتر جالب, اسکوتر جالب لکسوس

این شرکت خودروسازی برای اینکه دل جوان ها را نیز بدست آورد دست به طراحی یک اسکوتر برقی زده است. این اسکوتر که به نام "CT-S" شناخته می شود. طراح این اسکوتر در پروژه های خودروهای این شرکت نیز بوده است.

ساخت اسکوتر, ساخت اسکوتر جالب, اسکوتر جالب, اسکوتر جالب لکسوس

این اسکوتر دارای یک موتور برقی باقدرت است که قابلیت شارژ دارد و شما می توانید به راحتی آن را به هرجایی با خود ببرید و از ان استفاده کنید. در صورت داشتن یک خودروی برقی می توانید اسکوتر خودتان را با آن شارژ کنید.

هدف اصلی از طراحی این اسکوتر قابلیت حمل و نقل آن بوده است به طوری که شما می توانید به راحتی آن را در دست بگیرید و یا در صندوق عقب یک خودرو قرار دهید.

ساخت اسکوتر, ساخت اسکوتر جالب, اسکوتر جالب, اسکوتر جالب لکسوس

یکی دیگر از نکات مثبت در این اسکوتر صفحه ال سی دی است که در مقابل شما قرار دارد. این صفحه نمایش میزان شارژ اسکوتر و همچنین سرعت شما را نشان می دهد.

منبع : باشگاه خبرنگاران
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه