سرقت‌ از قبر رئیس جمهور + عکس, سرقت‌ از قبر رئیس جمهور, سرقت‌ از رئیس جمهور, رئیس جمهور, سرقت‌ جالب, سرقت‌ قاشق, کاترین گاس, ایالات متحده, رئیس جمهور مقتول, مطالب جالب, مطالب خواندنی, مطلب جدید

به تازگی شخص یا گروهی با ورود به مقبره رئیس جمهور مقتول ایالات متحده که تنها 4 ماه، یعنی از ۴ مارس تا ۱۹ سپتامبر ۱۸۸۱ میلادی، دولت این کشور را در اختیار داشت، ورود پیدا کرده و اقدام به سرقت 13 قاشق یادبود از این مقبره کرده است.

در همین حال کاترین گاس (Katherine Goss) رییس گورستانی که این مقبره در آن قرار دارد، ضمن تعجب از اقدام سارقین، می گوید تعجب کردیم آن‌ها قاشق برده اند، چرا که فروش آنها سخت است و همه خریداران این قاشق ها را می شناسند.

وی همچنین با اعلام این موضوع که سارقین یادبود های دیگر و حتی پول موجود در جعبه اعانه را دست نزده اند و فقط قاشق برده اند، رسما بیان می کند که احتمالا کسانی فقط می‌خواسته اند بفهمانند که این کار انجام شده.

این در حالی است که باید توجه داشت که آبرام گارفیلد بیستمین رییس جمهور آمریکا و یکی از 4 رییس جمهور ترور شده ایالات متحده محسوب می‌شود که به عنوان یهودیان پایه گذار ایالات متحده ، همواره قطب توجه حاکمان این کشور محسوب می شوند.

سرقت‌ از قبر رئیس جمهور, سرقت‌ از رئیس جمهور, رئیس جمهور, سرقت‌ جالب, سرقت‌ قاشق, کاترین گاس, ایالات متحده, رئیس جمهور مقتول, مطالب جالب, مطالب خواندنی, مطلب جدید

منبع : مشرق نیوز
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه