طنز؛ بارداری زنان روس از پوتین!

طنز؛ بارداری زنان روس از پوتین!
ایران مطلب :  از روزی که شنیده ام یک دکل نفتی هشتاد میلیون دلاری در کشور مفقود شده، دارم مدام به این قضیه فکر می کنم که سارق باید از نوادگان طراح این ضرب المثل باشد که اول چاه را بکن بعد مناره را بدزد اما واقعا شما فکر می کنید دکل مذکور را کجا پنهان کرده اند؟

فکرمیکنم بهترین راه پیدا کردن دکلاستفادهابزاری از بازی بیست سوالی است. سوال اول: به نظر شما تو جیب جا میشه؟ جواب: نه. سوال دوم: پس تو جیب کسی نرفته؟ جواب: شاید رفته باشه. سوال سوم: یک راهنمایی بفرمایید. جواب: تو پاچه من و شما نیست. در واقع تو پاچه کسی نرفته. ادامه سوال سوم: ... شما خودتان این بازی را ادامه دهید و اگر موفق شدید به جوابی برسید برای من بفرستیدش. بهترین جواب در همین نشریه و با همین فونت چاپ خواهد شد.

طنز,طنز جالب,طنز خنده دار

* برخلاف دوستانی که فکر می کنند روزنامه رسالت با اعلام این موضوع که علی مطهری دیگر نماینده مردم نیست به ایشان توهین کرده، من چنین فکری نمی کنم. برعکس روزنامه رسالت با زبان خودش خواسته به ایشان عزت و احترام بگذارد؛ بنابراین اورا از جنس خودشان دانسته.

* یک نماینده زن در دومای روسیه طرحی داده که طبق آن برای حفظ عظمت روسیه زنان روسی باید از پوتین باردار شوند. به نظرم این طرح نوعی طرح تقلیدی از طرح عظیم ناصرالدین شاه است که استعداد بالقوه اش را بالفعل کرده بود.حالا کجای این طرح خوب است؟ اینجاش که روسیه به زودی به تولید انبوه پوتین و صادرات پوتین به جهان نائل می شود و جهان پر از پوتین می شود.

* هر بار همسرم از من در موردروندلاغری وتاثیر رژیم های مختلف بر من می پرسید و من چون وزنکم نکرده بودم، نمی دانستم چه جوابی بدهم، عذاب وجدان می گرفتم و کلی به خودم بد و بیراه می گفتم تا اینکه آلودگی هوا باعث شد با افتخار سرم را بالا بگیرم و روزنامه را نشانس بدهم و بگویم: «بفرما. ببین پژوهشگران کشف کرده اند آلودگی هوا باعث افزایش وزن می شود. دیدی تقصیر من نیست؟ دیدی من نبودم دستم بود تقصیر آستینم بود؟»

* از دوستان و خوانندگان عزیز درخواست می کنم حین رانندگی حتما به موقعیت سیاسی کشور و این که چه جناحی سر کار است فکر کنند. خود به خود این موضوع باعث کاهش آمار تخلفات رانندگی شان می شود؛ چطور؟ چون مثلا این روزها که جناح چپ و اعتدالی ها قدرت را به دست گرفته اند قانون گردش به راست ممنوع سر چهارراه ها اعمال می شود. چطور دوس ال پیش چنین قانونی نبود و گردش به راست در دوران قدرت داشتن راست ها آزاد بود؟

* اینکه در بازی های آسیایی یک نفر از دوندگان تیم دوی 400 متر امدادی مردان کشورمان حاضر به دادن چوب به دونده بعدی نشده و باعث حذف تیم از مسابقات شده خیلی هم اتفاق دور از ذهنی نیست. شما در همین عالم سیاست ببینید کدام جناح سیاسی حاضر است پس از دویدن به اندازه خود چوب را به دونده بعدی بدهد؟ من پیشنهاد می کنم از این دونده خطاکار دعوت شود وارد سیاست شود چون آینده درخشانی در این حوزه در انتظار اوست.

منبع : bartarinha.ir
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه