طنز؛ دوران بخور بخور تمام‌شدنی نیست,طنز خنده دار ,مطالب طنز خنده دار,مطالب جالب وخنده دار,طنز جالب ,طنز,مطالب طنز,دوران بخور بخور تمام‌شدنی نیست,ایران مطلب


طنز خنده دار ,مطالب طنز خنده دار,مطالب جالب

طنز؛ دوران بخور بخور تمام‌شدنی نیست!

ایران مطلب : زنگنه وزیر نفت: مگر می‌شود تنهایی چنین کاری را انجام دهد؟ آیا می‌شود این همه اموال بیت المال را به تنهایی بخورد و برود؟ اصلا شدنی نیست. دوران بخور بخور تمام شده است.


آقای زنگنه درست می‌گوید، تنهایی نمی‌شود بیت‌المال را خورد. البته نه این‌که تنهایی نشود خورد، سخت است. برای خوردن بیت‌المال باید کار گروهی انجام داد. با کار گروهی بهتر و بیش‌تر می‌توان خورد. تک‌روی و تک‌خوری در بالا کشیدن مال مردم سرنوشت خوبی ندارد. آدم همیشه باید با تیم کار کند و در تیمش همه جور آدم داشته باشد تا وقتی گیر افتاد بتواند از حبس بیرون بیاید. مثلا شهرام جزایری چون خیلی به خودش غره بود و تیمی کار نمی‌کرد وقتی گیر افتاد کسی نبود که برایش کاری کند. اما دیگران که تیمی کار کرده‌اند حالا یا در کانادا دارند عشق و حال می‌کنند و یا از توی زندان خط و نشان می‌کشند که اگر بیرون بیایم فلان و بهمان می‌کنم. نمونه‌اش آقای ب ز که یک نفر از خارج کشور گفته است ضمانت می‌کنم تا او بیرون بیاید. در واقع گفته‌اند ب ز کلا چند تا چکش را بکشم!

تا این‌جا با حرف آقای زنگنه موافق هستم که تنهایی نمی‌شود رقم بالا زد. شما اگر یک تیم داشته باشید این تیم حتی لو برود خیلی زود می‌شود با نیروی جدید ترمیمش کرد و دوباره به راهش انداخت. مثلا اگر کسی تیمی برای وارد کردن پالم به کشور داشته باشد و دولت واردات پالم را ممنوع کند تیمش را برمی‌دارد می‌رود و یک بیزینس جدید به راه می‌اندازد. اما با این‌جای حرف آقای زنگنه که دوران بخور بخور تمام شده است موافق نیستم. همه زمان‌ها دوران بخور بخور هستند و فرقشان در مقدار خوردن است فقط. بشر تا بوده در حال بخور بخور بوده است. همین دیشب بخش خبری تلویزیون نشان می‌داد که برای ثبت سند در روز روشن و در وسط اداره پول می‌گیرند و کار مردم را راه می‌اندازند. یا پول می‌گیرند و سوابق چک‌های بی‌محل و برگشتی را از خود بانک مرکزی پاک می‌کنند. دوران بخور بخور تمام‌شدنی نیست بلکه از دولتی به دولت بعد منتقل می‌شود.

منبع : .bartarinha.ir
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه