طنز: دور زدن تحریم با نفخ شکم,دور زدن تحریم با نفخ شکم,طنز دور زدن تحریم با نفخ شکم,طنز خنده دار,طنز جالب,طنز تحریم,مطالب طنز,ایران مطلب

دور زدن تحریم با نفخ شکم,طنز دور زدن تحریم با نفخ شکم,طنز خنده دار

طنز: دور زدن تحریم با نفخ شکم


ایران مطلب : محققان انگلیسی: بوییدن گاز حاصل از نفخ شکم از رشد سلول‌های سرطانی جلوگیری می‌کند!


ضمن احترام به زحمات این محققان، باید به اطلاعشان برسانیم که:

برای ما ایرانی ها این گونه تحقیقات زیره بردن به کرمان است و حکم اختراع چرخ را دارد، چون ما به خوبی می دانیم که همه چیز این دنیا سر جایش بوده و به شدت معتقدیم که در بودن چیزهای به ظاهر بد حکمتی جاری است! مخصوصا در کشور عزیزمان این نکته مشهودتر و گویاتر است؛ به‌عنوان مثال در کشور ما بعضی چیزها به ظاهر خیلی بو دارند! اما تجربه های تاریخی به ما فهمانده این چیزها نسبت به اتفاقات بوداری که بعدها سرمان آمده خیلی هم بی بو و بی خاصیت بوده اند! از همین رو ما در طول زمان به‌تدریج به جایی رسیدیم که قدر چیزهای بودار و بدبو را دانسته و از آنها در جهت منافع ملی استفاده کردیم! به این هنر - که فقط نزد ایرانیان است و بس - اصطلاحا می‌گویند: تبدیل تهدید به فرصت. برای اینکه به شکل عملی هم استعداد ایرانی خود را به جهانیان نشان دهیم، یک طرح در راستای تحقیقات فوق ارایه می دهیم:

عنوان طرح:

تاسیس مراکزی به نام مبارزه با سرطان به روش آپاراتی با بوی بد و مسئولیت محدود به‌نام «انستیتو ناراضی» (چون ممکن است بعضی ها از این بو ها راضی نباشند) و در ادامه دعوت از جوانانی که دارای بیماری نفخ معده هستند جهت همکاری؛ فعالیت و اشتغال در آنها.

ضرروت طرح:

هم اکنون در عصر تحریم به سر می بریم، به همین خاطر مخارج بیماری های خاص همچون سرطان بسیار کمرشکن بوده و بسیاری از بیماران از عهده تامین مخارج آن عاجزند. از طرفی هم می دانیم پیشگیری بهتر از درمان است.

شکل اجرای طرح:

جوانان دچار بیماری نفخ معده (همان کارکنان استخدام شده مرکز) گازهای شفابخش خود را در بسته های پیشنهادی ریخته و آنها را به بهای ناچیزی جهت استنشاق به افراد داوطلب و جویای سلامتی می دهند، این افراد هم با چند تنفس عمیق در داخل بسته های فوق تا آخر عمر نسبت به هر گونه سرطانی واکسینه می شوند.

مزایای طرح:

دور زدن تحریم

استفاده صحیح از استعداد بالقوه جوانهای دچار نفخ معده

فرهنگ سازی با رویکرد تبدیل گاز معده از یک ماده آزاردهنده دیگران به شفای درد

تبدیل بیماری نفخ معده از یک عارضه بد اجتماعی به یک حرکت انسان دوستانه

اشتغال زایی و کارآفرینی برای جوانان دچار نفخ معده و جلوگیری از اعتیاد آن ها

صرفه جویی در مصرف ارز و سکه

پیشگیری از سرطان و کاهش هزینه های درمان آن و کمک به بیماران خاص برای تامین مخارج درمان.

منبع : isna.ir
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه