طنز؛ مسلمانان آمریکا را کشف کردند!

طنز؛ مسلمانان آمریکا را کشف کردند!
ایران مطلب : * در خبرها آمده بود در یکی از بیمارستان های چین مردانی که در آینده نزدیک قصد دارند پدر شوند می توانند درد هنگام وضع حمل را همچون همسرانشان تجربه کنند.

به نظرم اگر نیمه پر لیوان را در رویدادهای کشور می دیدیم چینی ها جسارت نمی کردند این دستاورد را به نام خودشان ثبت کنند چون پدران ما زیر بار مشکلات خیلی وقت است که این درد را تحمل می کنند اما نه به صورت سزارین بلکه کاملا طبیعی.

* باز هم جای شکرش باقی است که تنها تعداد زیادی از کافه های تهران به علت عدم وجود دید مناسب انتظامی پلمپ شد. خوشحالی کردن ندارد؟ دارد. خوب هم دارد.

طنر روز,طنز خنده دار ,طنز سیاسی

شما فکر کن ناگر همین موضوع عدمدیدمناسب انتظامی را بهانه کنند، همه سینماها و موزه ها و گالری ها و ... هم باید بسته شوند. می گویند یک نفر با خط کشی که دستش بود زد تو سر بغل دستی اش. بغل دستی گفت خدا را شکر. گفتند چرا خدا را شکر می کنی؟ گفت چون خدا رحم کرد آجر دستش نبود!

* وزیر کشاورزی گفته آب در ایران گران است. خیلی اتفاق خوش و فرخنده ای است. چرا؟ چون باعث می شود زیرآبی رفتن و زیرآب زدن برای خیلی ها صرف نکند و گران بیفتد.

* وزیر بهداشت اعلام کرد درمان سرطان ارزان می شود. اگر مثبت اندیش باشید متوجه می شوید علت افزایش بیماران سرطانی در کشور چیست. چون درمانش ارزان شده، مردم هجوم آورده اند تادوره ارزانی است سرطان بگیرند که بعد دچارت خسران نشوند. مثل پر کردن باک ماشین هنگام گران شدن بنزین است.

* اردوغان اعلام کرده مسلمانان آمریکا را کشف کردند نه کریستف کلمب. یار در خانه و ما گرد جهان می گشتیم؟ مقصر ور دلمان بود و ما مدام اینطرف و آنطرف دنبالش می گشتیم.

* مجلس تصویب کرد اماکن در دید عموم حریم خصوصی نیستند. بنا بر این طرح، چون خانه همسایه پرده ندارد و از ساختمان روبرو تا فیها خالدونش پیداست و در دید عموم همسایه ها قرار دارد لذا خانه ایشان هم حریم خصوصی نبوده و ما می توانیم برویم آنجا قدم بزنیم. حالا کارهای دیگر بماند.

* اکبر ترکان گفت ما به جز پخت آبگوشت بزباش و قرمه سبزی در هیچ تکنولوژی و صنعتی نسبت به جهان برتری نداریم. ما تا حالا فکر می کردیم کدبانو کسی است که از هر انگشتش یک هنر بریزد اما گویا با تعریف اکبر ترکان باید این بار که وارد آشپزخانه شدیم به خانم بگوییم عزیزم از هر انگشتت یک صنعت می چکه یا چه تکنولوژی ای!

منبع : bartarinha.ir
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه