طنز: مشارکت در انهدام کشور,مشارکت در انهدام کشور,طنز انهدام کشور,طنز بابک زنجانی,طنز وزارت نفت,مطالب طنز,طنز خنده دار ,ایران مطلب

مشارکت در انهدام کشور,طنز انهدام کشور,طنز بابک زنجانی
طنز: مشارکت در انهدام کشور

ایران مطلب : قوه قضاییه چند ماه است دربه‌در دنبال اموال و پول‌های بابک زنجانی می‌گردد و هر چه بیشتر ‌جست‌وجو می‌کند کمتر پیدا می‌کند. انگار اموال ایشان آب شده باشند رفته باشند زیر زمین یا پول شده باشند رفته باشند توی حساب دوستان. اما آن چه که تا اینجا مسلم این است که بابک زنجانی پولی در داخل کشور ندارد و فقط ملک دارد و حالا هم می‌خواهد به جای دلار، ملک به وزارت نفت بدهد. یعنی به جای این که پول نفتی را که از وزارت‌خانه خریده است به صورت اسکناس پرداخت کند به صورت ملک و زمین به دولت می‌دهد. یعنی درواقع ما با نفت خودمان در کشور خودمان خانه و زمین خریده‌ایم. جالب است نه؟ عالی است نه؟ بی‌نظیر است نه؟ یعنی فوق‌العاده است که وزارت‌ نفت طلای سیاه را بفروشد و به جای آن در ملارد و اشتهارد زمین بگیرد. به این می‌گویند اقتصاد مشارکتی. یعنی مشارکت در انهدام کشور.

البته شما نباید از این روز بترسید که وزارت‌ نفت به جای نفت دارد ملک می‌گیرد؛ از آن روزی بترسید که کسی نفت مملکت را بردارد ببرد بفروشد و ملک هم به وزارت‌خانه ندهد. بله، همیشه روزهای بدتری برای ترسیدن هست. الآن روز خوب‌مان است.

منبع :
isna.ir

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه