طنزنشان شوالیه و برنج محسن,طنزروز,طنز خنده دار ,طنز جالب ,مطالب طنز خنده دار ,طنز شوالیه,طنز برنج محسن,طنز جالب روز

طنزروز,طنز خنده دار ,طنز جالب

ایران مطلب :فرانسه دست‌کمی از انگلیس و روسیه و آمریکا ندارد. از قدیم هم گفته‌اند، اجنبی اجنبی است. بد نیست بدانید فرانسوی‌ها قبل از کشورهای دیگر به ما خیانت کردند، یعنی پدربزرگ لیاخوف هنوز به دنیا نیامده بود که ژنرال گاردان به ما خیانت کرد و ناپلئون زیر قراردادهایش زد. پس ما باید همیشه مراقب رفتار فرانسوی‌ها باشیم. نمونه‌اش همین نشان‌های «شوالیه» است که دارند خیرات می‌کنند. نمی‌دانم این‌ها خودشان هنرمند ندارند که همین‌طور دارند به هنرمندهای ما نشان شوالیه می‌دهند؟! آن‌ها در سال‌های گذشته، به دکتر حسابی و لیلا حاتمی و پری صابری و شهرام ناظری و شجریان و سپانلو و کیارستمی و دیگران نشان شوالیه داده بودند اما از 4 آبان روند اعطای نشان شوالیه چنان سرعتی گرفته است که بنده خودم از صبح منتظرم که از سفارت زنگ بزنند، بروم نشانم را بگیرم.

آن‌ها در 22 روز به کامبیز درم‌بخش، داریوش مهرجویی و محمود دولت‌آبادی نشان شوالیه داده‌اند و گویا نشان حسین علیزاده و غیره هم در برنامه‌اند. این تعداد نشان اصلا با رویکرد اعتدال هم‌خوانی ندارد. دلیلی ندارد که هنرمندان ما پشت سر هم نشان صلیبی و فراماسونری اجنبی را دریافت کنند. واقعا باید از دیوار سفارت فرانسه بالا رفت و پرسید که پشت این نشان‌ها چیست؟ یعنی کم مانده است که سفارت فرانسه برنامه‌ای مانند قرعه‌کشی برنج محسن در تلویزیون بگیرد و نشان شوالیه را از توی گردونه دربیاورد. پیش‌بینی می‌کنم اگر روند دریافت این نشان ادامه پیدا کند، هم به امر به‌ معروف اعضای سفارت می‌کشد و هم به نهی‌ از منکر هنرمندان.

یعنی فرداروز این‌طوری خواهد شد که وقتی یک هنرمند به هنرمند دیگر می‌رسد، می‌گوید: سلام بر جناب شوالیه و پاسخ می‌شنود: سلام جناب شوالیه!

منبع :isna.ir
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه