فال روزانه جمعه 10 مهر 94

فال روزانه جمعه 10 مهر 94
فال روزانه جمعه 10 مهر 94 - تصویر 1

فال روزانه 10 مهر متولدین فروردین ماه

اگر فکر می کنید که قدرت دارید، حال آن که هنوز آن را به دست نیاورده اید، ممکن است دچار انبوهی از مشکلات شوید. شاید امروز چرخ زندگی تان را به سمت و سویی ببرید که با احساس پیش می رود و نه با عقل. سعی کنید با توجه به حقایق تصمیم بگیرید. پس اگر می خواهید که سر موقع به مقصد مورد نظرتان برسید باید احساسی تصمیم نگیرید.
 
 
فال روزانه 10 مهر متولدین اردیبهشت ماه

وقتی که تصمیم تان را گرفتید دیگر نمی شود مسیر شما را به راحتی تغییر داد. متاسفانه امروز عقلانی ترین راهکارها ممکن است به کارتان نیاید. باید با فکر باز پیش بروید تا کسی پیدا شود که بتواند در این مسیر دیدگاه شما را به شکل مثبت درآورد. هوشمندانه ترین کاری که اکنون از شما ساخته است گوش کردن به حرف های دیگران است. بدانید که همیشه جا برای بهتر شدن و پیشرفت کردن هست.
 
 
فال روزانه 10 مهر متولدین خرداد ماه

امروز به شدت بر این باور هستید که باید به مسیر خودتان بروید، اما بد نیست که کمی هم به انتظارات دیگران توجه کنید. به شما توصیه می شود که در برابر برنامه های دیگران مقاومت نکنید، چون این کار فقط وقت تلف کردن است. خوشبختانه اکنون می توانید بهترین مسیر را در پیش بگیرید، چون می توانید به طرز کارآمدی به عقل تان رجوع کنید. چیزی که در حال حاضر اهمیت دارد این است که درست عمل کنید، نه این که فقط مستقل باشید.
 
 
فال روزانه 10 مهر متولدین تیر ماه

امروز باید نیازها و خواسته های دیگران را در نظر بگیرید، حتی اگر چیزی که می خواهند برای شما ناراحت کننده است. اکنون می ترسید که در معرض آسیب قرار بگیرید، به همین خاطر ممکن است بخواهید که بین خودتان و دیگران دیوار بکشید. حتی اگر نتوانستید با نقطه نظرات اطرافیان تان کنار بیایید، به شما توصیه می شود که مصالحه کنید.
 
 
فال روزانه 10 مهر متولدین مرداد ماه

امروز توجه چندانی به کارآمدی اقدامات تان در محل کار ندارید و چیزی که برای شما مهم است خوشحالی خودتان است. تمرکز کردن روی کاری که انجام می دهید به کارآمدی شما کمک می کند، اما اگر شاد هم باشید کارآمدی تان دو چندان خواهد شد. به شما توصیه می شود که مسیر احساس تان را در پیش بگیرید تا بتوانید در این مسیر چیزهای جدید یاد بگیرید.
 
 
فال روزانه 10 مهر متولدین شهریور ماه

امروز می دانید که در محل کار باید چه اقداماتی را در پیش بگیرید، البته شاید در ابتدای مسیر احساس آشفتگی به شما دست دهد. اگر متوجه شوید که راهکار شما با آن چه لازم است همخوانی ندارد ممکن است متعجب شوید. یادتان باشد که باید دیر یا زود به تعهدات تان عمل کنید، پس هر چه زودتر دست به کار شوید تا در انتهای مسیر زمانی هم برای خودتان باقی بماند.
 
 
فال روزانه 10 مهر متولدین مهر ماه
 
امروز ممکن است متوجه شوید که خواسته های شما با انتظارات اطرافیان تان در منزل متفاوت است. اما این دلیل نمی شود که از زیر بار وظایفی که دارید شانه خالی کنید. از این رو به شما توصیه می شود که در برابر چیزهایی که اجتناب ناپذیر هستند نایستید. البته نه این که به خواسته های خودتان و لذت هایی که دوست دا��ید توجه نکنید. هر وقت وظایف تان را به انجام رساندید می توانید خوش بگذرانید.
 
فال روزانه 10 مهر متولدین آبان ماه

امروز ممکن است به یک ماجرای به شدت احساسی کشیده شوید، به همین خاطر دیگر وقتی باقی نمی ماند که به خودتان و معنویات بپردازید. بودن در جمع دیگران شاید اولویت اول شما نباشد، اما می توانید از گفتگوهای سازنده ی جمعی بهره ببرید. از این فرصت استفاده کنید تا افق های دیدتان را گسترش دهید و احساسات تان را پردازش کنید.
 
 
فال روزانه 10 مهر متولدین آذر ماه

امروز ممکن است مجبور شوید که در مقابل قدرت جمع بایستید، چون نقشه های شما با بقیه ی اعضای گروه فرق دارد. متاسفانه ممکن است که دوستان و همکاران تان بخواهند آسان ترین مسیر را انتخاب کنند. آن ها نمی توانند درک کنند که چرا شما این قدر به باورهای تان چسبیده اید و پافشاری می کنید. درست است که می خواهید همه چیز عالی و ایده آل پیش برود، اما به شما توصیه می شود که نقاط مشترک بحث را هم ببینید.
 
فال روزانه 10 مهر متولدین دی ماه

امروز به شدت تمایل دارید که به اهداف تان دست پیدا کنید، اما این اشتیاق شما ممکن است جلوی کارآمدی تان را بگیرد. اکنون که ماه به نشانه ی شما بازگشته ممکن است بخواهید یک کار کوچک را به یک پروژه ی بزرگ تبدیل کنید. اما به شما توصیه می شود که برای خودتان مشغله ی اضافه درست نکنید. اگر می خواهید که موفق شوید باید کارآمد حرکت کنید.
 
 
فال روزانه 10 مهر متولدین بهمن ماه

رویاهای امروز شما چیزی مثل رمان های علمی تخیلی است که هیچ ربطی به واقعیت های موجود ندارد. شاید همین رویاها چیزی از آینده را به شما نشان دهند. به جای این که بخواهید جلوی آن ها را بگیرید، به شما توصیه می شود که بگذارید افکارتان در جریان باشند. بگذارید رویاهای تان آزادانه بیایند و بروند تا ناخودآگاه تان گنج های درون را بر شما آشکار کند.
 
 
فال روزانه 10 مهر متولدین اسفند ماه

امروز از اعتماد به نفس بالایی برخوردار هستید و به نقشه های تان اطمینان کامل دارید. اگر دیگران با شما مخالفت کنند، شما بیشتر مصمم خواهید شد که موضع تان را به آن ها ثابت کنید. فکر یک آینده ی نامطمئن شما را می ترساند. سعی کنید با حقایق روبرو شوید، حتی اگر ناراحت کننده بودند. بهترین راهکار این است که صادق باشید، به ویژه با خودتان.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه