لباس هایی که یک خانم شاغل هرگز نباید بپوشد!

سرویس زیبایی جوان ایرانی؛ بخش لباس:5نوع لباسی که یک خانم شاغل هرگز نباید بپوشد!

لباس هایی که یک خانم شاغل هرگز نباید بپوشد!

 


قطعا حفظ نگرش حرفه‌ای برای رشد شغلی اهمیت ویژه‌ای دارد. روشی که خودتان را در معرض نمایش می‌گذارید نیز اهمیت بیشتری دارد. اگر در محل کارتان شلوار جین و تیشرت بپوشید، قطعا بر فرهنگ و اخلاقیات کاریتان اثر می‌گذارد. از این گذشته، پوشیدن تیشرت و شلوار جین، شما را فردی بی انگیزه و سهل انگار نشان می‌دهد. شما که نمی‌خواهید اینگونه بنظر بیایید، درست است؟

فهرست زیر برخی از لباسهایی را معرفی کرده است که یک خانم شاغل هرگز نباید آن‌ها را بپوشد:

۱. شلوار گشاد و ورزشی

شلوارهای گل و گشاد، بیشتر برای تفریح و ورزش مناسبند. شما نباید این شلوارها را در مکانی کاملا رسمی بپوشید. پوشیدن لباس راحتی یا گرمکن ورزشی، کاملا مخالف قوانین اخلاق حرفه‌ای است. قرار نیست که به پیاده روی صبحگاهی بروید، پس لطفا از پوشیدن این چیزها در محل کار جدا خودداری کنید.

۲. لباس های بدن نما ودامن های کوتاه

آیا از دامن کوتاه وتیشرت خوششتان می‌آید؟ بسیار خوب، می‌توانید برای یک مهمانی یا یک قرار دوستانه آنها را بپوشید. پوشیدن آن در محل کار مغایر رفتار حرفه‌ای است.

مانتوهایی که قدشان تا روی زانوست، بهمراه یک کت گشاد برای روزهای سرد مناسبند، اما بازهم تکرار می‌کنم: مانتوهای خیلی کوتاه نپوشید! همچنین، لباسهایی انتخاب نکنید که یقه‌ی خیلی باز دارند و یا اندامتان را زیاد مشخص می‌کنند.

این نوع پوشش در محل کار، بی فرهنگی است.

لباس هایی که یک خانم شاغل هرگز نباید بپوشد!

لباس هایی که یک خانم شاغل هرگز نباید بپوشد!

 

۳. لباس چروک

هرگز نباید لباسهایی پر از چروک به تن کنید چرا که نشان می‌دهد آدم تنبلی هستید.کمی وقت بگذارید و لباسهای رسمیتان را قبل از پوشیدن اتو کنید. اینکار حتما به رشد شغلی شما کمک خواهد نمود.

۴. لباس تنگ و چسبان

از پوشیدن لباسهایی که خیلی برایتان تنگ هستند، دوری کنید. سایز مناسبی را انتخاب کنید، زیرا این نشان دهنده‌ی رفتار شماست. برخی خانمها لباسهای تنگی در محل کارشان می‌پوشند که باعث می‌شود دائما احساس ناراحتی کنند.

شما این اشتباه را نکنید و لباسهای رسمی با سایزی مناسب انتخاب کنید.

لباس هایی که یک خانم شاغل هرگز نباید بپوشد!

 

۵. لباس شلوغ یا لباس مجلسی

شما می‌خواهید سرکار بروید، پس لباس مهمانی را در محل کارتان نپوشید! اگر هدفتان اینست که برای یک سخنرانی یا یک جلسه‌ی مهم خوب به چشم بیایید، یک کت و شلوار کلاسیک و زیبا انتخاب کنید. لباس مجلسی و مهمانی اصلا مناسب نیست، چرا که چنین لباسهایی شما را غیرحرفه‌ای نشان خواهد داد.


آنچه که در محل کارتان می‌پوشید، بخشی مهم از شغل شماست. بسیاری از خانمها به این نکته توجهی ندارند. اما شما یادتان باشد که نوع لباس پوشیدن به پیشرفت و داشتن روابط حرفه‌ای خوب در محل کار کمک می‌کند.

 
 

 

+ 0
- 0

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه