نکانی برای برداشتن ابروها

نکانی برای <a href="http://behtarintasvir.ir/%D9%86%DA%A9%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D9%88%D9%87%D8%A7-3428" ><strong>برداشتن ابروها</strong></a>خوراک دیدگاه ها" href="http://soali.ir/comments/feed/">
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت : 15:12

نکانی برای برداشتن ابروها

برای برداشتن ابروها، آن را به سمت بالا برس بکشید و با قیچی ابرو‌ ‌قسمت‌های اضافه آن را قیچی کنید. سپس، روی شکل و کمان ابرویتان کار کنید. به یاد‌ ‌داشته باشید که فاصله بین ابروان شما باید به اندازه پهنای چشمتان باشد و بخش‌ ‌داخلی ابرو باید از بالای سوراخ بینی آغاز شود. برای اینکه این نقطه به راحتی مشخص‌ ‌شود، مدادی را در کنار بینیتان به سمت بالا به صورت عمودی نگه دارید تا نقطه ابتدای‌ ‌ابرو مشخص شود‌.


برای اینکه طول ابرویتان مشخص شود، مداد را از کنار ابرو‌ ‌طوری نگهدارید تا امتداد آن از کنار گوشه خارجی چشمتان بگذرد و به ابرویتان برسد‌. ‌به این ترتیب نقطه پایانی ابرو مشخص می‌شود. سپس، باید مشخص کنید که بالاترین نقطه‌ ‌ابرو یا کجاست‌.
برای این کار مداد را در کنار بینی قرار دهید تا امتداد آن‌ ‌از کنار قسمت خارجی عنبیه چشم بگذرد و به ابرو برسد.این کار را روز قبل از مهمانی‌ ‌انجام دهید چون اثار سرخی را به سختی می‌توان با کرم پودر پنهان کرد و اگر روی محل تحریک شده کرم پودر بزنید امکان جوش زدن و زخم شدن ان خواهد بود‌.
▪ ابروانتان‌ ‌را با یک برس کوچک مثل مسواک به حالت طبیعی برس بکشید‌.
▪ یک پارچه لطیف گرم‌ ‌روی ابروی خود بکشید تا برداشتن ابرو آسانتر شود‌.
▪ بهترین حالت چک کردن‌ ‌ابروها بعد از برداشتن آن با چشمان بسته است که مسلما توسط شخص ثالث می‌توان انجام‌ ‌داد‌.
▪ ابروها باید به نسبت شکل و صورتی که مایل هستید برداشته شوند، نه به توصیه‌ ‌دوستان یا دنباله روی از مد‌.
▪ موها را یک به یک بچینید. آنها را محکم و در‌ ‌جهت رویش مو بکشید‌.
▪ برداشتن ابرو را از داخل ابرو به سمت خارج ابرو انجام‌ ‌دهید‌.
▪ هماهنگی ابروهایتان را در آینه چک کنید و در پایان یک پارچه لطیف سرد‌ ‌روی ابروهایتان بگذارید تا سرخی پوست را کاهش دهد‌.
▪ اگر درد این کار زیاد بود‌ ‌قبل از ادامه مقداری خمیر دندان بر روی ابرویتان بمالید و بگذارید چند دقیقه بماند‌. ‌این کار حالت بیحسی به پوست میدهد‌.
▪ ابتدا از وسط ابرو، بالای بینی، شروع‌ ‌کنید تا به درد آن عادت کنید. چون این قسمت از پوست نسبت به پوست بالای چشم حساسیت‌ ‌کمتری دارد‌.
▪ از موچین جنس خوب و دارای لبه های نازک و کیپ استفاده کنید تا‌ ‌به هتگام برداشتن ابرو موی ابرو را نشکند. این کار ممکن است باعث عفونت‌ ‌شود‌. اگر می‌خواهید چهره بازتری داشته باشید فاصله ابروها را کمی بیشتر کنید‌ ‌و اگر چشمان کشیده میخواهید بگذارید ابروهایتان به هم نزدیکتر باشند‌.
به یاد‌ ‌داشته باشید‌:
طبیعی بودن همیشه بهتر است هرگز ابروهایتان را بیش از حد‌ ‌برندارید. وقتی شکل اولیه را به ابرویتان دادید، نگه داشتن این شکل آسان است‌. ‌ابتدای ابرو باید با گوشه داخلی چشم هماهنگ باشد. کمان ابرویتان نیز باید با خط‌ ‌بالای چشمتان هماهنگ باشد‌.
درست کردن ابروی نازک و پراکنده
قسمت ابتدای‌ ‌ابرو، دقیقا بالای گوشه داخلی چشم، باید پر باشد. اگر ابروان شما نازک و یا کم پشت‌ ‌است، آن قسمت را با مداد ابرو با خطوط نازک مومانند پر کنید‌.
‌سپس، با یک برس زبر‌ ‌که در پودر رنگ ابرو فرو کرده اید کارتان را ادامه دهید. به این ترتیب رنگ مداد‌ ‌ابرویتان بیشتر میشود. هر قدر به کمان ابرویتان نزدیکتر می‌شوید خطوط را نازکتر‌ ‌کنید‌.
‌چگونه بهترین کمان ابرو را ایجاد کنیم
ترجیحا، کمان ابرو باید‌ ‌از ابتدای شروع کره چشم آغاز شود. برای مشخص کردن آن از یک گوش پاک کن استفاده‌ ‌کنید، آن را در کنار بینی خود قرار دهید و یر روی پلک بالایی چشم خم کنید. محل‌ ‌طلاقی گوش پاک کن و ابرو بالاترین نقطه کمان ابرو را مشخص میکند. اصولا ابرو باید‌ ‌یک سوم اینچ بعد از گوشه خارجی چشم به صورت کمی سربالا به پایان برسد‌.
چگونه‌ ‌کمان ابرو بالاتر ببریم؟
برای این کار بهتر است که زیر بالاترین قسمت کمان ابرو‌ ‌را نازکتر کنید تا کمان ابرو بالاتر برود. به این ترتیب ظاهر چشمتان نیز بازتر‌ ‌میشود‌.
چه موچینی بهتر است؟
برای برداشتن موهای اضافه از موچینهای سر کچ‌ ‌استفاده کنید. ابروانتان را برای پر نشان دادن به سمت بالا و برای نازک نشان دادن‌ ‌به سمت چپ و راست برس بکشید. برای اینکه ابرویتان حالتش را حفظ کند از ژل ابرو‌ ‌استفاده کنید. بهترین موچینها، موچینهای نوک کجی هستند که قسمت انتهایی زبری دارند‌ ‌و گرفتن مو با آنها آسانتر است.
برای کشیدن مو نباید زور زد.

۱۳۹۳-۰۴-۲۶
قبلی
بعدی:

منبع: سوالی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه