پیشنهادهایی برای گرم ترین روزهای تابستان

سرویس زیبایی جوان ایرانی - بخش مد و مدگرایی:

شما حق دارید از لباسی که می‌پوشید انتظارهای زیادی داشته باشید؛ انتظار اینکه ظاهرتان را متفاوت کند و جوابگوی نیاز شما برای تغییر و تنوع باشد ولی این تمام ماجرا نیست. در روزهایی که گرمای هوا بیداد می‌کند، لباس شما می‌تواند نقش یک خنک کننده را برایتان بازی کند؛ خنک کننده ای همراه که تحمل گرمای هوا را برایتان آسان تر می‌کند.


اسپرت و جادار

پیشنهادهای پوشش خانم ها در تابستان,پوشش در تابستان

استفاده از کیف های بزرگ و اسپرت به روز بودن شما را نشان می دهد


این روزها که کیف‌های بزرگ و اسپرت بازار گرمی دارند، شما هم از چنین کیفی برای کامل کردن ست خود استفاده کنید تا نشان دهید که با همه سادگی‌تان، خانم به روزی هستید. این کیف هم مدل زیبایی دارد و هم فوق العاده جادار است.

خاص تر شوید

پیشنهادهای کفش زنانه در تابستان,مدل کفش تابستانی

مدل کفش نوک تیز و پاشنه تخت امسال تابستان مد شده است


چنین کفشی مناسب خانم‌های جوان است که دوست دارند به‌روز بودن تیپ و لباس‌شان را نشان دهند. در کمد این خانم‌های به روز حتما یک نمونه کفش نوک تیز تخت که پیشنهاد ویژه طراحان برای امسال است، پیدا می‌شود.

پیشنهاد طراحان برای امسال

شلوار زنانه در تابستان,مدل شلوار تابستانی

اگر می خواهید یک خانم شیک پوش شوید دامن شلواری بپوشید


با شلواری گشاد که بیشتر شبیه دامن است، شما یک خانم خوش‌پوش به تمام معنا می‌شوید. طراحان برای احساس خنکی در تابستان امسال، این مدل شلوارهای گشاد را به شما پیشنهاد می‌کنند. یادتان باشد این شلوار برای کسانی که اندام درشتی دارند یا چاق هستند، انتخاب خوبی نیست چون به دلیل چین‌دار بودن، شما را چاق‌تر نشان می‌دهد.


به روز باشید

بلوز زنانه در تابستان,مدل بلوز تابستانی

برای این ست از بلوز یقه قایقی استفاده کنید


برای چنین ستی، این بلوز یقه قایقی خیلی مناسب است. جنس آن از نخ است و به همین دلیل احساس گرما نمی‌کنید. در ضمن چنین بلوزی را به صورت جداگانه با شلوار جین یا دامن هم می‌توانید هماهنگ کنید.

نکته کلیدی

گردنبندهای زیبا,مدل زیورآلات جدید

چنین گردنبند مشکی که به گردن شما می چسبد در این ست ظاهر شما را زیباتر می کند


می‌خواهید در عرض چند دقیقه ظاهری زیبا پیدا کنید؟ ما این گردنبند مشکی که به گردن شما می‌چسبد را پیشنهاد می‌کنیم. چنین گردنبند خاصی در این ست ساده ظاهر شما را از این رو به آن رو می‌کند.

رنگ را فراموش نکنید

جواهرات مناسب این ست,مدل جواهرات تابستان 2015

در این ست بهتر است فقط از زیورآلات مشکی استفاده نکنید


همیشه زیورآلات جذاب شما را زیباتر جلوه می‌دهد. اگر رنگ لباس‌های‌تان گلبهی و مشکی است، اکسسوری با توناژ گلبهی هم به پوست تان جلوه خاصی می‌بخشد. بهتر است فقط از زیورآلات مشکی استفاده نکنید.

کت تک، راز شما

کت تک مردانه 2015,مدل کت مردانه تابستان

پوشیدن کت های تک در تابستان شما را نیمه رسمی می کند


یکی از بهترین انتخاب‌ها برای آقایان نیمه‌رسمی پوش در روزهای تابستانی، داشتن کت تک است؛ به خصوص کت‌های تک با پارچه‌های خنک که در گرما هم قابل استفاده اند. این مدل‌های طرحدار به مراتب اسپرت‌تر هستند و انتخاب خوبی برای آقایان جوان محسوب می‌شوند.

کمی خنک شوید

شلوار مردانه تابستان 2015,مدل شلوار مردانه تابستان

برای این ست شلوار کتان رنگی بهترین انتخاب است


برای روزهای تابستانی، شلوارهای رنگی انتخاب بهتری هستند. از طرف دیگر چون برای این ست، ازکت استفاده کرده‌اید، سراغ شلوارهای کتان با طرح کلاسیک بروید. دقت کنید رنگ‌های خاص مثل سبز و ... در متفاوت کردن تیپ شما نقش مهمی دارند.

همراه ساده

پیراهن مردانه تابستان 2015,مدل پیراهن مردانه تابستان

برای اینکه خیلی شلوغ و رنگی نشوید، در این ست از پیراهن مشکی استفاده کنید


برای ست خود احتیاج به پیراهن مشکی دارید تا ست شما خیلی شلوغ و رنگی نشود و با کت تان هم تناسب داشته باشد. استفاده از تی‌شرت ست شما را بیش از اندازه اسپرت می‌کند و مناسب موقعیت‌های نیمه رسمی نیست ولی در مقابل پیراهن مشکی، سادگی و رسمیت لازم را به ست شما می‌دهد.

ست کنید

کفش مردانه تابستان 2015,مدل کفش مردانه تابستان

بهترین انتخاب برای فصل گرما، کفش های سوراخ دار هستند که پاهایتان در گرما عرق نمی کنند


چنین ستی را می‌توانید با یک کفش اسپرت و راحت همراه کنید. یکی از بهترین انتخاب ها برای راحتی در فصل گرم، کفش های سوراخ دار هستند که نمی‌گذارند پاهای‌تان در گرما عرق کنند. پیشنهاد می‌کنیم کفش را با کمربند هم رنگش ست کنید.

ساعت را دست کم نگیرید

ساعت مردانه تابستان 2015,مدل ساعت مردانه تابستان

ساعتی اسپرت که بند چرم آن با رنگ کفش شما ست می‌شود


برای کامل کردن ست سراغ یک ساعت با رنگ قهوه‌ای بروید. ساعتی اسپرت که بند چرم آن با رنگ کفش شما ست می‌شود. ساعت با بند چرمی، در استفاده روزانه و همیشگی آسیب‌پذیر است اما گزینه‌ای کلاسیک است که هر آقایی باید در کمد خودداشته باشد.

پسرانه تر از همیشه

کیف مردانه تابستان 2015,مدل کیف مردانه تابستان

برای این ست سبز و مشکی باید سراغ کیف پولی به رنگ مشکی بروید


اگر خیلی اهل استفاده از کیف‌های بزرگ نیستید و دوست دارید وسایل تان را درون کیفی کوچک جای دهید که دیده نشود، می‌توانید از یک کیف پول کوچک استفاده کنید. برای این ست سبز و مشکی باید سراغ کیف پولی به رنگ مشکی بروید.

منبع : مجله زندگی ایده آل / bartarinha.ir

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه