چالش جدید «پریدن روی برف» (عکس)

چالش جدید «پریدن روی برف» (عکس)
چالش برف,چالش پریدن روی برف,عکس

مطالب جالب،چالش جدید «پریدن روی برف»، بعد از چالش سطل آب یخ، چالش دیگری در آمریکا بوجود آمده که در آن افراد خود را از پنجره طبقات بالا به حیاط خانه شان که در آن برف نشسته پرتاب می کنند.

چالش برف,چالش پریدن روی برف,عکس

 جدیدترین شوق و ذوقی که اهالی بوستون پیدا کرده اند، چالش شیرجه رفتن در برف است. در پی کاهش شدید دمای هوا و یک سری طوفان های سنگین برف در بوستون، این شهر در زیر حجم زیادی از برف قرار گرفته است.

در ماه گذشته، بیش از هفت فوت برف در این شهر باریده و اهالی آن راهکارهای خلاقانه و البته کمی تا قسمتی ابلهانه ای را جهت بهره بردن از این شرایط در پیش گرفته اند. یکی از سرگرم کننده ترین و در عین حال خطرناک ترین این سرگرمی ها، چالش پریدن در برف از پنجره یا پشت بام است.

چالش برف,چالش پریدن روی برف,عکس

شیرجه روندگان در برف بطور طوفانی شبکه های اجتماعی را در تسخیر خود درآورده و هشتگ (چالش کولاک بوستون) را در توئیتر، اینستاگرام و واین راه انداختند و دیگران را دعوت به انجام این چالش خطرناک کردند.


چالش برف,چالش پریدن روی برف,عکس

این تفریح بین همه محبوب نبوده و اعتراض هایی را هم برانگیخته است. برای مثال، «مارتی والش» شهردار بوستون، در هفته گذشته از شهروندان خواسته سریعاً به این عمل بی معنی پایان دهند چون ممکن است موجب مرگ آن ها شود. پریدن روی توده های برف آن هم از ارتفاع زیاد می تواند خطرهای بسیاری برای افراد داشته باشد.

منبع : mehrnews.com
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه